-7% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 200 PLN!

Oficjalny dystrubutor Amix Nutrition

200,00  brakuje do darmowej wysyłki
Promocja!

CellZoom Hardcore 315g, Amix Nutrition

(2 opinie klienta - kliknij aby zobaczyć)

149,00  139,00 

Potrzebujesz formuły przedtreningowej, która pozwoli Ci wynieść trening na nowy, nieosiągalny poziom? Może zwyczajnie potrzebujesz doładowania po ciężkim dniu w pracy? CellZoom Hardcore od AMIX jest odpowiedzią na wszystkie troski związane z brakiem siły na trening.

Amix Cell Zoom cechy:

 • zwiększa pompę mięśniową i ukrwienie mięśni
 • pobudza układ nerwowy i przygotowuje organizm do aktywności fizycznej
 • MEGA SKUPIENIE
 • opóźnia próg występowania zmęczenia
 • zwiększa siłę, wytrzymałość i kondycję
Pozostałe gramatury

Sprawdź koszty wysyłki

Udostępnij

Opis

AMIX CellZoom  Hardcore – przedtreningówka

Potrzebujesz formuły przedtreningowej, która pozwoli Ci wynieść trening na nowy, nieosiągalny poziom? Może zwyczajnie potrzebujesz doładowania po ciężkim dniu w pracy? AMIX CellZoom  Hardcore jest odpowiedzią na wszystkie troski związane z brakiem siły na trening. Starannie opracowana formułą przedtreningowa zapewni Ci maksymalną pompę, skupienie i niepohamowane pokłady energii. Wszystko dzięki świetnie zbalansowanej recepturze, która zawiera jedynie potrzebne elementy. Do tego CellZoom Hardcore jest bardzo wydajną mieszanką, jedno opakowanie zawiera aż 45 porcji w 2 przepysznych smakach! Jeśli pragniesz spektakularnych efektów to trafiłeś na opcję idealną dla ciebie. CellZoom to sprawdzona przedtreningówka o ugruntowanej pozycji na rynku.

amix cellzoom przedtreningówka

amix cellzoom przedtreningówka


Sładniki CellZoom AMIX:

 • Amix Stimulation-Energy Complex

To element CellZoom AMIX Hardcore mający na celu zwiększyć skupienie i dodać energii. W jego skład wchodzi bardzo wiele sprawdzonych roślinnych ekstraktów, które potęgują działanie silniejszych, wspomnianych wcześniej, substancji. W jego skład wchodzą takie elementy jak Camellia Sinensis (ekstrakt z zielonej herbaty), Huperzia Serrata, sproszkowany Nieśplik japoński, Muira Puama, Cytryniec Chiński oraz Różeniec Górski.

 

 • Arginina

To nierozłączne składniki wielu przedtreningówek. Arginina jest organicznym związkiem chemicznym z grupy aminokwasów pierwszorzędnych, kodowanych przez DNA. Arginina jest zaliczana zarówno do aminokwasów endogennych jak i egzogennych. Nasz organizm jest wstanie ją wytwarzać samodzielnie, jednak potrzebuje do tego odpowiedniego środowiska. Biosynteza Argininy jest możliwa jeśli dostarczymy wystarczające ilości proliny i kwasu glutaminowego. Arginina występuje w pokarmach roślinnych i zwierzęcych, jej najlepszym źródłem są pestki dyni. Duże ilości znajdziemy również w drobiu, wołowinie i roślinach strączkowych. Arginina pełni bardzo wiele funkcji w organizmie. Między innymi odpowiada za przemiany azotowe w cyklu mocznikowym Krebsa, syntezę kreatyny i wytwarzanie agmatyny.

Działanie Argininy jest ściśle związane z tlenkiem azotu (NO). Cząsteczka sygnałowa utworzona z Azotu i Tlenu odgrywa główną rolę w relaksacji naczyń krwionośnych (reguluje ciśnienie krwi). Powoduje to rozszerzenie naczyń krwionośnych co pozwala organizmowi wprowadzić więcej tlenu, krwi i składników odżywczych do mięśni. Zapewnia to doskonałe uczucie pompy jednak to nie jedyny benefit tego procesu. Większa dostępność składników odżywczych może zwiększyć wydolność mięśni na treningu. Niektóre z badań pokazują, że suplementacja Argininy może wydłużyć czas do upadku mięśniowego o nawet 24%! Zwiększenie stężenia tlenku azotu ma też wpływ na szybszą regenerację mięśni. Arginina jest również świetnym środkiem na problemy z erekcją. CellZoom Hardcore zawiera 2 aktywne formy tego aminokwasu! Arginina HCL oraz Alfa-Ketoglutaran L-Argininy (AAKG).

jak działa arginina?

jak działa arginina?

CellZoom AMIX Hardcore zawiera mieszankę Amix Crea-Premium Infusion. Miks ten dostarcza 3 najbardziej sprawdzone formy kreatyny:

 • monohydrat,
 • jabłczan oraz
 • ester etylowy kreatyny.

Kreatyna to tak naprawdę kwas β-metyloguanidynooctowy, związek chemiczny, który jest naturalnie wytwarzany przez nasz organizm. Powstaje z 3 aminokwasów – argininy, glicyny i metioniny. Powstaje głównie w wątrobie, w mniejszym stopniu także w nerkach i trzustce. Organizm magazynuję kreatynę, 95% z niej znajduję się w mięśniach. Około 60% z niej stanowi bardzo ważna fosfokreatyna, która powstaje z kreatyny w procesie fosforylacji. Wszystko odbywa się za pomocą enzymu – kinazy kreatynowej. Pokłady fosfokreatyny pozwalają nam odbudować ATP (adenozynotrifosforan) podczas wysiłku fizycznego. Dlatego suplementacja kreatyny pozwala nam trenować dłużej i intensywniej.

 

To organiczny związek chemiczny z grupy aminokwasów niebiałkowych. Jest produkowana endogennie w wątrobie, jednak jej ilość jest stosunkowo mała. Beta-alanina wraz z innym aminokwasem – histydyną, tworzy karnozynę. Karnozyna jest dipeptydem występującym w mięśniach szkieletowych, sercu i mózgu. Karnozyna pełni funkcję bufora fizjologicznego w mięśniach, jej wysokie stężenie spowalnia spadek pH w mięśniach podczas wysiłku fizycznego. Spadek pH jest spowodowany rozpadem glukozy, która jest paliwem dla mięśni podczas pracy. Zbyt mocny spadek pH prowadzi do wydzielania kwasu mlekowego, który następnie konwertuje w mleczan wydzielający nadmierną ilość jonów wodorowych. Karnozyna działa jak bufor jonów wodorowych, dzięki czemu wydłuża czas do upadku mięśniowego. Suplementacja beta-alaniny jest doskonałym sposobem na podniesienie poziomu karnozyny w mięśniach. Beta-alanina jest suplementem świetnym dla osób uprawiających sporty wytrzymałościowe i siłowo-wytrzymałościowe, jednak na siłowni też znajdzie zastosowanie. Jej działanie jest potwierdzone szeregiem badań, niektóre prowadzone były na elitarnych sportowcach. Suplementacja beta-alaniny wykazała znaczącą poprawę wyników. Przykładowo elitarni wioślarze byli w stanie poprawić swój czas o 4,6 sekundy!

jak-działa-beta-alanina

jak-działa-beta-alanina


 

 • Kofeina

Nieodłączny element codziennego poranka, substancja wykorzystywana na bardzo szeroką skalę już bardzo długo. Kofeina naturalnie występuje w nasionach kawy, guaranie, herbacie i yerba mate. Jej początki sięgają epoki kamienia, ludzie tamtych czasów żuli korę i nasiona roślin zawierających kofeinę. Jest jednym z nielicznych składników suplementów, który realnie wpływa na zdolności psychofizyczne organizmu. Zaliczamy ją do substancji nootropowych. Kofeina jest organicznym związkiem chemicznym z grupy alkaloidów purynowych. Została odkryta przez niemieckiego chemika, Friedricha Ferdinanda Rungego, w 1819 roku. Kofeina bardzo łatwo przenika barierę krew-mózgu. Jest agonistą receptorów adenozynowych. Adenozyna jest bardzo ważna dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, jednak jej zbyt wysokie stężenie w mózgu powoduje uczucie znużenia. Kofeina hamuje działanie adenozyny w mózgu dzięki czemu wzmaga skupienie, ogranicza zmęczenie i pozwala pracować na pełnych obrotach. Poza zwiększeniem możliwości naszego mózgu, kofeina wspomaga także pracę mięśni. Przedtreningowa suplementacja kofeiny zwiększa naszą siłę i wytrzymałość.

źródła:
https://www.physiology.org/doi/full/10.1152/japplphysiol.00503.2010
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17662090
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11677005
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15994258
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20671038?
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22270875?
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22569090
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20737165

 

doradca-suplementacji

opis autorski amix nutrition

Dodatkowe informacje

Waga0.315 kg

Skład

Skład w jednej dawce (7 g):
Alfa-ketoglutaran L-argininy (A-AKG)1500 mg
Beta-Alanina – CarnoSyn®1500 mg
Zasada L-Argininy1000 mg
Monohydrat kreatyny1000 mg
Jabłczan Estru Etylowego Kreatyny500 mg
Jabłczan kreatyny500 mg
Kofeina200 mg
Bitartrate DMAE150 mg
Camellia Sinensis (ekstrakt z zielonej herbaty)50 mg
Huperzia Serrata10 mg
Loguat Powder10 mg
Muira Puama10 mg
Rhodiola Rosea10 mg
Schizandra Chinensis10 mg

 

Cell Zoom Amix – 1 dawka (7 g) (dla smaku niebieska malina), L-arginina alfa-ketoglutaran (AKG A) 1700 mg, beta-alanina – CarnoSyn ®1500 mg, regulator kwasowości: wodorowęglan sodu; Zasada L-argininy 1000 mg, monohydrat kreatyny 1000 mg, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; Jabłczan Estru Etylowego Kreatyny 500 mg, Jabłczan Tri-Kreatyny 500 mg, Kofeina 200 mg, Dwuwinian DMAE 37% (2- / Dimetyloamino / Etanol) 50 mg (18,5 mg czysty DMAE), Camellia Sinensis (ekstrakt z zielonej herbaty) 50 mg, aromat, barwniki: antocyjany, brylantowy błękit i karmin; substancje słodzące: sukraloza (Splenda > ® ) i acesulfam K; środki przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, mucha (Huperzia Serrata) 10 mg, Loguat Powder 10 mg, Muira Puama 10 mg, Rhodiola Rosea 10 mg, Schizandra Chinensis 10 mg.

Dawkowanie

Zalecane dawkowanie: 1 miarka (7 g) około 30-45 minut przed treningiem. Dodaj 200–300 ml wody. Aby zmienić smak napoju, możesz zmienić ilość wody użytej do jego przygotowania. Nie należy przekraczać maksymalnej dziennej dawki 7 g (1 miarka).

Nie zaleca się zażywania suplementu Amix CellZoom w godzinnach nocnych ze względu na bardzo mocne działania pobudzające – mogą następować problemy z zaśnięciem. Okres 4-5h przed snem będzie bezpieczny.

2 opinie dla CellZoom Hardcore 315g, Amix Nutrition

 1. romek

  Mega dobra przed treningówka lekkie pobudzenia mega mocna pompa ! Polecam

 2. Stary wyjadacz

  Po zażyciu CellZooma przypominają mi się czasy legendarnych przedtreningówek na geranium jak mespomporph czy jack3d. Mega skupienie i samopoczucie, jak na tych…mocniejszych rzeczach. Jeden z lepszych treningów z ostatnich tygodni.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *