-7% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny dystrubutor Amix Nutrition

199,00  brakuje do darmowej wysyłki

Lecithin 1200mg 100caps. Amix Nutrition [LECYTYNA]

49,00 

Zadaj pytanie, szybka odpowiedź messenger

Sprawdź koszty wysyłki

Zadaj pytanie, szybka odpowiedź messenger

Udostępnij

Opis

AMIX Lecithin

Chcesz poprawić pracę twojego mózgu? Może zależy Ci na zwiększonej aktywności mięśni? Albo zwyczajnie chcesz pozytywnie wpłynąć na codziennie funkcjonowanie organizmu? W tym wszystkim pomogą Ci Lecytyny, a dokładniej Lecytyna sojowa zawarta w suplemencie diety od Amix Nutrition. Lecithin 1200mg to produkt, który w każdej kapsułce dostarcza 1200 mg Lecytyny sojowej. Substancja ta jest naturalnie bogata w Fosfatydylocholinę, Fosfatydyloserynę i  Fosfatydyloinozytol. Oba te związki są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu a ich suplementacja zapewnia dodatkową wydajność mózgu i mięśni. Dostarczenie Lecytyny sojowej do organizmu nie tylko pozytywnie wpłynie na twoje codzienne aktywności ale również poprawi zdrowie układu nerwowego i pomoże utrzymać odpowiedni poziom cholesterolu.

amix lecithin 1200

amix lecithin 1200


 

Co zawiera Amix Lecithin 1200mg?

Lecytyna

Termin ten odnosi się do cząsteczki glicerolu, do której przyłączone są dwa kwasy tłuszczowe a ostatnie wiązanie zawiera cząsteczkę kwasu fosfatydowego. Jest organicznym związkiem chemicznym zaliczanym do fosfolipidów. Lecytyna sojowa jest naturalnie botawa w fosfatydyloserynę, fosfatydlocholinę i fofatyydloinoztyl, które mają bardzo korszystny wpływ na organizm.

 

Fosfatydyloseryna

Związek bardzo przypominający tłuszcz dietetyczny, który można powszechnie znaleźć w tkance nerwowej człowieka. Fosfatydyloseryna, znana również pod skrótem PS, jest niezbędna do odpowiedniej pracy mózgu. Ten endogenny związek jest zaliczany do substancji nootropowych, co oznacza, że ma pozytywny wpływ na wydajność fizyczno-umysłową zdrowych ludzi. Dodatkowo suplementacja Fosfatydyloseryny ma pozytywny wpływ na funkcje poznawcze, zwłaszcza u osób starszych. 

 

Fosfatydylocholina

Substancja, która jest naturalnie zawarta w lecytynie sojowej. Fosfatydylocholina jest wszechobecna w błonach komórkowych większości fosfolipidów. Jest doskonałym źródłem niesamowicie ważnej Choliny. Ta zaś jest prekursorem acetylocholiny, czyli niezbędnego neuroprzekaźnika występującego w połączeniach nerwowo-mięśniowych oraz w mózgu. Acetylocholina odpowiada za pobudzenie mięśni szkieletowych do pracy i ma pozytywny wpływ na ciśnienie krwi poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych. Przyjmowanie fosfatydylocholiny może mieć bardzo pozytywny wpływ na wydolność organizmu podczas aktywności fizycznej.

amix lecytyna

amix lecytyna


źródła:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16394955

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21103034

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23495677

Skład

Skład w 1 kapsułce: lecytyna sojowa 1200 mg, żelatyna, woda oczyszczona, substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna;

Dawkowanie

Zalecane dawkowanie: 1 kapsułka dziennie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Lecithin 1200mg 100caps. Amix Nutrition [LECYTYNA]”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *