-7% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 200 PLN!

Oficjalny dystrubutor Amix Nutrition

200,00  brakuje do darmowej wysyłki

XFat THERMO 90 caps. Amix Nutrition [SPALACZ TŁUSZCZU]

139,00 

Sprawdź koszty wysyłki

Udostępnij

Opis

AMIX XFat Thermo – Mocny Spalacz tłuszczu 

AMIX XFat Thermo to doskonale zbilansowana mieszanka, która wypali całą twoją tkankę tłuszczową bez większego problemu. Wyśmienite połączenie 7 elementów ma na celu zmaksymalizować redukcję tkanki, przyspieszyć metabolizm i ograniczyć apetyt. Ciesz się doskonałą formą dzięki spalaczowi tłuszczu od Amix.

Odtłuszczona, umięśniona sylwetka to cel większości mężczyzn uczęszcających na siłownie. Panie zaś dążą do płaskiego brzucha połączonego ze zgrabnymi pośladkami i nogami. Wszystkie cele tego typu są jak najbardziej realne i osiągalne. Jest to możliwe zwłaszcza w dzisiejszych czasach, w dobie rozległej wiedzy z zakresu treningu siłowego, żywienia i suplementacji. Zwłaszcza to ostatnia jest doskonałym wsparciem w drodze do wymarzonej sylwetki. Suplementy diety pomagające w kontroli masy ciała i apetytu są świetnym dodatkiem do zbilansowanej diety. 

amix xfat spalacz tłuszczu

amix xfat spalacz tłuszczu


 

Co zawiera AMIX XFat Thermo?

  • SINETROL® XPUR

Główny element XFat® Thermo to mieszanka składająca się z 4 składników aktywnych. Mieszanka zawiera ekstrakty uzyskane z 3 różnych gatunków cytrusów – Pomarańczy gorzkiej, Pomarańczy olbrzymiej i Pomarańczy czerwonej połączonych z nasionami guarany. Pomarańcze należą do rodziny rutowatych. Pierwotnie pochodzą z Azji południowo-wschodniej. Obecnie wiele różnych gatunków pomarańczy jest uprawiana na niesamowicie szeroką skalę. Roczne zbiory owoców pomarańczy przekraczają 70 milionów ton. Owoce pomarańczy, jak i sok z nich uzyskany, są spożywane na całym globie. Skórka pomarańczy jest bardzo bogata w substancję noszocą nazwę synefryna. Synefryna jest bliźniaczo podobna do efedryna, która jest nieodłącznym składnikiem niedozwolonych spalaczy tłuszczu. Jest naturalnym stymulantem i jest powszechnie stosowana jako lek przeciw otyłości.

Jak działa sinterol?

Lipoliza jest procesem katabolicznym prowadzącym do rozpadu trójglicerydów przechowywanych w komórkach tłuszczowych (adipocytach), uwalniając wolne kwasy tłuszczowe (FFA) i glicerol.Działanie Sinetrol opiera się na jego unikalnym mechanizmie działania: Fat Shredding Technology®. Aktywne związki Sinetrol® pomagają stymulować lipolizę poprzez hamowanie fosfodiesterazy-4, enzymu, który katalizuje hydrolizę cyklicznego monofosforanu adenozyny (cAMP). Wyższe poziomy cAMP prowadzą do zwiększonej szybkości rozpadu trójglicerydów, co naturalnie poprawia uwalnianie wolnych kwasów tłuszczowych z komórek tłuszczowych. W ten sposób zmniejsza się całkowita masa tłuszczu w organizmie

 

co to jest sinterol?

co to jest sinterol?

Sinetrol – Potwierdzone działanie

Przeprowadzono trzy badania kliniczne w celu zbadania korzyści Sinetrol dla składu ciała. Dzięki wynikom uzyskanym na ponad 190 osób,  ten naturalny spalacz tłuszczu jest sprawdzonym i bezpiecznym rozwiązaniem pomagającym pozbyć się zredukować wagę.

Po prospektywnym kontrolowanym placebo, badaniu klinicznym z udziałem 20 pacjentów (1) przeprowadzono drugie badanie kliniczne z udziałem 95 pacjentów z nadwagą, którzy stosowali normalną dietę i ograniczali aktywność fizyczną do 30 minut tygodniowo przez 3 miesiące (2).

  • Sinetrol® pomógł poprawić skład ciała 

Udowodniona utrata tłuszczu –  osoby suplementowane zrzuciły średnio 10% swojej masy tłuszczowej w rejonach brzucha, obwód talii i bioder zmniejszył się średnio o 5cm.

  • Trzecie badanie kliniczne przeprowadzono na 77 osobach z nadwagą i otyłością. Sinetrol®, który znajduję się w AMIX XFat Thermo potwierdził swoje działania w przeciągu 4 miesięcy. Badani zrzucili średnio 63% swojego nadmiaru tkanki tłuszczowej, jak zmierzono za pomocą technologii DXA (absorpcjometria rentgenowska podwójnej energii) Suplementacja doprowadziła do wzrostu wydatków na energię spoczynkową o 180kcal / dzień Badani nie tylko schudzli, ale także znacznie zyskały beztłuszczową masę, co przyczyniło się do zdrowszego składu ciała

Bibliofrafia:

Dallas C. i in .; Fitomedecyna; 2008, 15: 783–792

Dallas C. i in .; Phytother. Res .; 2014, 28 (2): 212–21

 

  • Ekstrakt z Zielonej Kawy Coffea Arabica

Ekstrakt z zielonej kawy zastosowany w AMIX XFat® Thermo jest pozyskiwany z ziaren Coffea Arabica. Zielona kawa, zwana również surową, cechuje się słabszym aromatem od standardowej kawy z uwagi, że nie jest poddawana procesowi palenia. Właśnie temu zawdzięcza swoją nazwę. Jest doskonałym źródłem kwasów chlorogenowych o świetnej biodostępności dla organizmu. Mają one doskonały wpływ na organizm, zwłaszcza jeśli chodzi o utratę tkanki tłuszczowej. ZIelona kawa nasila spalanie tkanki tłuszczowej i pomaga kontrolować apetyt. Dodatkowo pozytywnie wpływa na ciśnienie krwi.

 

  • Ekstrakt z Guarany

Ten składnik jest pozyskiwany z nasion rośliny noszącej nazwę Paullinia guarana lub Paullinia cupana. Możemy ją spotkać pod nazwą cierniopląta. Jest pnączem z rodziny mydleńcowatych. Występuje w dorzeczu Amazonki i Pary. Jej nazwa pochodzi od charakterystycznego gorzko-kwaśnego napoju dodającego energii, który jest wytwarzany przez tamtejszych Indian z plemienia Guarani. Guarana jest naturalnym źródłem kofeiny. Ekstrakt zastosowany w XFat® Thermo jest standaryzowany na 22% zawartość tego stymulanta. Guarana jest naturalnym spalaczem tłuszczu i kontrolerem apetytu. Zwiększa zasoby energii i zwiększa możliwości wysiłkowe organizmu. Dodatkowo jest świetnym antyoksydantem i środkiem przeciwbakteryjnym. Może zmniejszyć ryzyko wystąpienia zawałów serca i wylewów.

 

  • Ekstrakt z kory białej wierzby

To substancja uzyskiwana z kory drzewa należącego do rodziny wierzbowatych. Biała wierzba występuje w Europie, Azji i Afryce Północnej. Jej kora jest naturalnie bogata w salicynę, która często jest nazywana naturalną aspiryną. W tradycyjnym ziołolecznictwie jest wykorzystywana jako baza naparów mających pokonać chorobę i zmniejszyć ból. Wykazuje bardzo silne właściwości odchudzające jednocześnie będąc środkiem przeciwzapalnym i przeciwbakteryjnym. Doskonale sprawdza się w leczeniu przeziębienia. Jest również stosowana jako środek uspokajający i poprawiający jakość snu.

 

Wspomniana w przypadku guarany, kofeina jest najmocniejszym i najlepszym legalnym stymulantem. Kofeina to organiczny związek chemiczny, alkaloid purynowy, odkryty przez niemieckiego chemika – Friedricha Ferdinanda Rungego, w 1819 roku. Początki kofeiny sięgają jednak epoki kamienia, gdzie tamtejsze ludy nieświadomie spożywały ją z kory i nasion niektórych roślin. Kofeina jest zaliczana do substancji nootropowych. Ten termin oznacza, że ma potencjał w zwiększaniu zdolności psychofizycznych u zdrowych ludzi. Jest doskonałym stymulantem, który bezpośrednio wspomaga utratę tkanki tłuszczowej. Kofeina pozwala nam spalić więcej kalorii na treningu jednocześnie hamując apetyt i nasilając termogenezę. Działanie kofeiny polega na blokowaniu wytwarzania nadprogramowej adenozyny w mózgu. Jej nadmiar prowadzi do uczucia znużenia i nie pozwala się skupić. Kofeina odblokowuje mózg i pozwala na wydajniejszą pracę i doskonałą koncentrację.

 

  • BioPerine®

Ostatni element XFat® Thermo jest jest uzyskiwany z owoców czarnego pieprzu. Jedna z najpopularniejszych, wykorzystywanych na szeroką skalę, przypraw jest źródłem niezwykle cennej piperyny. Mieszanka BioPerine® zawiera jej aż 95%! Piperyna jest organicznym związkiem chemicznym, który bezpośrednio hamuje powstawanie nowych komórek tłuszczowych i zmniejsza ilość tłuszczu we krwi. Dzieje się to na skutek zakłócenia aktywności genów kontrolujących powstawanie nowych komórek tłuszczowych. Dodatkowo, piperyna doskonale wpływa na trawienie i przyswajanie pokarmu, co jest niezmierne ważne podczas odchudzania.


Zobacz jak powstają suplementy Amix w kapsułkach

 

 

źródła:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21537493

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16886964

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20737165

opis autorski amix nutrition

Skład

Średnie wartości odżywcze
Zalecana dawka:  3 kapsułkiLiczba dawek w opakowaniu:  30
Ilość na partię:
SINETROL® XPUR900 mg
(ekstrakt z pomarańczy Citrus aurantium var. dulcis, ekstrakt z grejpfruta Citrus grandis, ekstrakt z czerwonej pomarańczy (citrus sinensis L. Osbeck), ziaren guarany (Paulinia cupana L.)
Ekstrakt z zielonej kawy (standaryzowany na 50% kwasu chlorogenowego – Coffea Arabica)300 mg
Ekstrakt z guarany (standaryzowany na 22% kofeiny)200 mg
Ekstrakt z kory białej wierzby (standaryzowany na 15% salicyny)200 mg
Bezwodna kofeina160 mg
Citrus Aurantium (standaryzowany na 95% synefryny)10 mg
Bioperine ®  (standaryzowany na 95% synefryny)

Skład w 3 kapsułkach: SINETROL® XPUR 900 mg (ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (citrus aurantium), ekstrakt z grejpfruta (Citrus grandis), ekstrakt z czerwonej pomarańczy (Citrus sinensis L. Osbeck), guarana (ekstrakt z nasion paulinia)); kapsułki żelatynowe (żelatyna, woda, barwnik dwutlenek tytanu); ekstrakt z nasion zielonej kawy 300 mg, ekstrakt z guarany 22% 200 mg (ekstrakt z nasion paulinia), ekstrakt z kory białej wierzby 200 mg (15% salicyny), kofeina 160 mg, stabilizator: hydroksypropylometyloceluloza (Methocel®); środki przeciwzbrylające: stearynian magnezu, krzemionka; ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 10 mg (cytrusowe aurantium, 95% synefryny), ekstrakt pieprzu czarnego (BioPerine®) 5 mg.

Dawkowanie

Zalecane dawkowanie: Dzienna dawka to 3 kapsułki około 45 minut przed aktywnością fizyczną.

W dni bez treningu Xfat Thermo: zaleca się dawkę 3 kapsułek w ciągu dnia do posiłków.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “XFat THERMO 90 caps. Amix Nutrition [SPALACZ TŁUSZCZU]”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *