-5% na całe zakupy Kod: START Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

ARG Arginine 120 caps. Amix Nutrition

(1 opinia - kliknij i zobacz)

59,00 

Zadaj pytanie, szybka odpowiedź messenger

Sprawdź koszty wysyłki

Zadaj pytanie, szybka odpowiedź messenger

 

 

Pozostałe gramatury

Udostępnij

Opis

Amix Arginine w kapsułkach

Pompa mięśniowa, zwiększone libido, lepsze wyniki treningowe. Wszystko to brzmi jak doskonałe połączenie, które wydaje się nierealne jeśli mówimy o jednej substancji. Jednak okazuje się, że jeden aminokwas, posiada tak dobroczynne, dla organizmu, właściwości. AMIX Arginine, to substancja, która w znaczący sposób może wpłynąć na twoje codziennie funkcjonowanie. Wszystko za sprawą jej unikatowych właściwości. Jest świetnym wyborem jako suplement okołotreningowy. Ma potencjał w zwiększaniu możliwości mięśni jak i ich objętości podczas treningu. Dzięki temu, jest doskonałym suplementem, który kosmetycznie wpływa na wygląd twojej sylwetki. Do tego dochodzi lepsze libido, które bezpośrednio może wpłynąć na samopoczucie. Suplement diety Arginine, z podstawowej linii Amix Nutrition, dostarcza najczystszej argininy na rynku. Jeden, prosty aminokwas, bez zbędnych dodatków, zapewni Ci maksimum korzyści z suplementacji.


 

AMIX Arginine zwiększa produkcję tlenku azotu

Arginina jest suplementem, którego działanie jest niepodważalne, co zostało potwierdzone wieloma badaniami. Zwiększenie tlenku azotu, potwierdza szereg opracowań. W jednym z nich, grupa zdrowych mężczyzn przyjmowała arginine przed okres 3 dni. Zaledwie tak krótki okres, pozwolił zwiększyć stężenie tlenku azotu o 7% względem grupy placebo. W innym badaniu, które trwało ponad 6 tygodni, grupa przyjmująca Argininę, znacząco poprawiłą stężenie tlenku azotu we krwi.

tlenek azotu arginina amix

Czym jest Arginina?

Arginina jednym z podstawowych aminokwasów budujących białka. Jest aminokwasem warunkowo niezbędnym. Jest endogennie produkowana, jednak ten proces zależy od odpowiedniego stężenia stężenia proliny i kwasu glutaminowego. Arginina naturalnie występuje w białkach jąder komórkowych i komórek rozrodczych. Odgrywa bardzo ważną rolę w całym cyklu mocznikowym Krebsa. Arginina jest bezpośrednim prekursorem tlenku azotu (NO). Właśnie z tego powodu jest często stosowana jako suplement diety. Swoje zastosowanie znajduję zwłaszcza w suplementacji sportowej ale również u osób chorych na cukrzycę typu II i nadciśnienie. Jest także stosowana jako lek na problemy z erekcją.

jak działa arginina?

jak działa arginina?

Mechanizm działania Argininy

Działanie Argininy jest ściśle powiązane z wytwarzaniem tlenku azotu. NO ma bezpośredni wpływ na relaksację naczyń krwionośnych, mówiąc prościej – rozszerzenie żył. Proces ten powoduje obniżenie ciśnienia krwi, co szczególnie przydaje się osobom cierpiącym na nadciśnienie i cukrzycę typu II. Rozszerzenie naczyń krwionośnych ma również wpływ na ilość krwi pompowanych do mięśni. Właśnie przez to, Arginina doskonale zwiększa pompę mięśniową. Więcej krwi w mięśniach nie tylko powoduje przyjemne uczucie i aspekt wizualny ale również ma wpływ na ich wydajność i regenerację. Powodem tego jest większa dostępność składników mineralnych, która zapewnia tkankom znacznie lepsze odżywienie. Poprzez to zjawisko, suplementacja Argininy poprawia jakość treningu i może przyśpieszyć późniejszą regenerację. Do tego dochodzi leczenie problemów związanych z erekcją. Arginina dopływ krwi do członka, co bezpośrednio ułatwia erekcję i poprawia libido.

Wydłużenie czasu do upadku mięśniowego

Pompa mięśniowa i wzmożona waskularyzacja to czynniki, które automatycznie przekonują do przyjmowania Argininy. Jednak ten prosty aminokwas, doskonale wspomaga wysiłek mięśni. W jednym ze wspomnianych wcześniej badań, grupa przyjmująca Argininę wydłużyła czas do upadku mięśniowego o prawie 25% względem placebo!

 

Poziom hormonu wzrostu

Jednak wyniki treningowe, lepszy przepływ krwi i pompa mięśniowa to nie wszystko. Okazuje się, że Arginina ma potencjał w krótkotrwałym podnoszeniu poziomu hormonu wzrostu. Pozwala to sądzić, że Arginina może przyczynić się do rozwoju masy mięśniowej zarówno przez zwiększenie siły jak i samego hormonu, który pomaga we wzroście tkanek.


Zobacz jak powstają nasze suplementy

 

źródła:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15809017

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9809945

https://www.physiology.org/doi/full/10.1152/japplphysiol.00503.2010

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22389692

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16772327

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15998894

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12081826

Skład

Skład w 4 kapsułkach: baza L-argininy 2000 mg, kapsułka żelatynowa (żelatyna, woda, kolorowy dwutlenek tytanu), środki przeciwzbrylające: stearynian magnezu, krzemionka.

Dawkowanie

Zalecane dawkowanie: Dzienna dawka to 4 kapsułki przyjmowane około 30 minut po treningu lub wieczorem.

1 opinia dla ARG Arginine 120 caps. Amix Nutrition

  1. stach

    Rewelacyjna pompa mięśniowa. Super JAKOŚĆ. zdecydowanie polecam

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *