-7% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny dystrubutor Amix Nutrition

199,00  brakuje do darmowej wysyłki

FUSION Protein Natural 700g, Amix Nutrition [BEZ DODATKÓW]

89,00 

Zadaj pytanie, szybka odpowiedź messenger

Sprawdź koszty wysyłki

Zadaj pytanie, szybka odpowiedź messenger

Udostępnij

Opis

whey pure fusion amix

whey pure fusion amix

Amix Whey FUSION Natural

Nazwa Amix Whey Pure FUSION Protein może sugerować, że białko zawarte w produkcie nie pochodzi z jednego źródła. Fusion jest mieszanką uzyskanego na zimno koncentratu białka serwatkowego i certyfikowanego CFM® produkowanego przez Glanbia®. Jest to ogromna firma z siedzibą w Irlandii. Potentat na skalę światową sprzedający swoje produkty w ponad 130 różnych krajach na całym globie. Posiadacz oryginalnego patentu na białko uzyskiwane poprzez mikrofiltrację w przepływie krzyżowym – CFM®. Zapewnia to doskonała jakość białka serwatkowego, produkt jest wolny od zanieczyszczeń chemicznych. Amix Whey Pure FUSION Protein to odżywka cechująca się doskonałym smakiem, dostępne jest aż 15 wariantów, i wysoką zawartością białka w suchej masie. Zawiera 75% czystego białka serwatkowego, wartość poparta badaniami.

jak powstaje białko CFM

jak powstaje białko CFM

oryginalne białko cfm

Chcesz wiedzieć dlaczego białko CFM jest lepsze od tradycyjnych odżywek białkwych? Zobacz nasz wyczerpujący artykuł – w którym pokazujemy w przyjazny sposób jakie korzyści daje certyfikat CFM zastosowany w Amix Fusion.

białko-cfm-artykuł

 


 

Odżywka białkowa dla każdego

Odżywki białkowe to najpopularniejsza grupa suplementów diety. Stosowane przez sportowców jak i osoby nietrenujące. Popularne białko staje się powoli normalnym produktem spożywczym, zresztą coraz częściej możemy spotkać się z odżywką na półkach popularnych dyskontów. Odżywki białkowe znajdują zastosowanie zarówno w medycynie, świetnie sprawdzają się w przypadku osób starszych czy podczas rekonwalescencji, i sporcie. Aminokwasy, które dostarcza odżywka są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Z racji rozwoju rynku powstają również nowe technologię i rozwiązanie produkcyjne. Coraz to nowsze i bardziej dopracowane aromaty. Jednak popularyzacja tego typu produktów niesie za sobą szereg konsekwencji. Wiele odżywek, które możemy znaleźć na sklepowych półkach są wątpliwej jakości. Dlatego warto zadbać o odpowiednią jakość swojego produktu i sprawdzonego producenta jakim jest Amix™ Nutrition. Jeśli zależy Ci na doskonałym smaku pełnowartościowego białka serwatkowego wybierz Amix Whey Pure FUSION Protein.

Zobacz najnowsze technologie w fabryce Amix Nutrition i wybierz jakość.

Odżywka białko – zastosowanie

Białko jest jednym z trzech podstawowych makroskładników, można śmiało powiedzieć, że jest wręcz najważniejsze. Bardzo ważne jest dostarczanie pełnowartościwoego białk, możliwe jest to dzięki wykorzystaniu Amix Whey Pure FUSION Protein. Białka to wielkocząsteczkowe biopolimery, które zbudowane są z reszt aminokwasów połączonych wiązaniami peptydowymi. Białka występują we wszystkich żywych organizmach, syntezowane są za pomocą organelli komórkowych, zwanych rybosomami. Nie sposób wymienić wszystkie funkcję, jakie pełnią białka w organizmie człowieka. Odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie mięśni, są również budulcem tkanek, transporterem składników odżywczych czy buforem wielu procesów.

Aminogram w odżywkach białkowych

Jednak żeby dostarczyć pełnowartościowe białko musimy zadbać o jego odpowiedni aminogram. Amix Whey Pure FUSION Protein to doskonały przykład perfekcyjnego źródła białka. Mówiąc o pełnym aminogramie mamy na myśli komplet aminokwasów białkowych, zwanych też α-aminokwasami. Są to wszystkie niezbędne aminokwasy, które musimy regularnie dostarczać do naszego organizmu. Niektóre możemy wytwarzać samodzielnie (aminokwasy endogenne). Nie jest to jednak możliwe bez dostarczenia pozostałych aminokwasów, które często określane są jako EAA (Essential Amino Acids). Są to aminokwasy egzogenne, których nasz organizm nie może produkować samodzielnie. Wszystkie aminokwasy EAA zawarte są w Amix Whey Pure FUSION Protein. Co więcej, omawiana odżywka białkowa zawiera bardzo wysokie stężenia podstawowych aminokwasów oraz  wysoka zawartość BCAA i Glutaminy.


Ostatnim elementem perfekcyjnej odżywki białkowej Amix jest DigeZyme. Jest to mieszanka enzymów trawiennych opracowana i opatentowana przez Amerykańską Sabinsa Corporation. Założona w 1988 roku firma zajmuje się produkcją i dystrybucją suplementów diety. Enzymy zawarte w DigeZyme® pomagają w rozkładaniu makrocząsteczek na mniejsze elementy, między innymi aminokwasów. Ułatwia to wykorzystanie wszystkich składników odżywczych przez organizm.

DIGEZYME SKŁADA SIĘ Z 5 ENZYMÓW TRAWIENIA

digezyme enzymy trawienne

digezyme enzymy trawienne

  • Amylaza: enzym trawienny którego funkcją jest zerwanie wiązań skrobi i innych polisacharydów, co powoduje wchłanianie glukozy. Jest to enzym trawienny, który pomaga trawić węglowodany.

 

  • Celulaza: Pomaga zerwać wiązania celulozowe, włókno roślinne, powodując glukozę i umożliwiając

 

  • Lipaza: enzym uzyskany w drodze fermentacji Rhizopus oryzae, który rozrywa wiązania między tłuszczami, głównie trójglicerydami, aż do uzyskania glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych, które później zostaną wchłonięte. Pomaga trawić tłuszcze

 

  • Proteaza: enzym uzyskany w drodze fermentacji Spergillus oryzae, którego funkcją jest zerwanie wiązań między aminokwasami, aż do uzyskania wolnych wchłanialnych aminokwasów. Pomaga trawić białko.

 

  • Laktoza: enzymy trawienne który rozrywa wiązania laktozy (cukru mlecznego) w celu uzyskania glukozy i galaktozy. Pomaga trawić laktozę.
jak działają enzymy trawienne

jak działają enzymy trawienne

doradca-suplementacji

opis autorski amix nutrition

Dodatkowe informacje

Waga1 kg

Skład

Średnie wartości odżywcze 100g35g (w partii)
Wartość energetyczna373,5 kcal / 1581 kJ 130 kcal / 554 kJ
Tłuszcze4,7 g1,65 g
z czego nasycone<2,5 g<1 g
Węglowodany7,8 g2,7 g
z czego cukry3,4 g1,2 g
Białko75 g26,25 g
Sól1,3 g<0,35 g
DigeZyme®150 mg52,5 mg

 

Typowy profil aminokwasowy w 100 g białka
Alanina4,805 mgMetionina *2300 mg
Arginina2500 mgFenyloalanina *2 900 mg
Kwas L-asparaginowy11 800 mgProlina6510 mg
Cysteina / cystyna2,205 mgSerine4,305 mg
Glutamina **19 695 mgTreonina *7800 mg
Glicyna1900 mgTryptofan *1700 mg
Histydyna1,605 mgTyrozyna2,505 mg
Isoleucyna * †6,205 mgValine * †5,305 mg
Leucine * †10,010 mgLizyna *8800 mg
* Niezbędne aminokwasy † Aminokwasy

** Wartości glutaminy oparte na zawartości kwasu glutaminowego

Składniki: ultrafiltrowany, niskotemperaturowy, koncentrat białka serwatki / z mleka /, CFM® Cross-flow Mikrofiltrowany, izolat białka serwatki / z mleka / z frakcjami białkowymi (beta-laktoglobulina, alfa-laktoglobulina, albumina surowicy, immunoglobulina, glikomakropeptyd, laktoferydyna, laktoferydyna ), maltodekstryna, stabilizatory: hydrolizat kolagenu, ksantan i guma guar; emulgator: lecytyna sojowa; opatentowane enzym trawienne DigeZyme® – kompleks (amylaza, lipaza, laktaza, celulaza, bakteryjna neutralna proteaza).

Ostrzeżenie o alergenach: Może zawierać śladowe ilości jaj, glutenu, skorupiaków, orzechów drzewnych i orzeszków ziemnych z powodu metod produkcji.

Ostrzeżenie: Nie używaj tego produktu, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Trzymać z dala od dzieci. Nie przekraczaj zalecanej dziennej dawki! Przechowywać w temperaturze nieprzekraczającej 25 ° C w chłodnym, suchym miejscu, z dala od światła słonecznego. Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego użytkowania lub przechowywania.

Dawkowanie

Zalecane dawkowanie: W zależności od dziennego zapotrzebowania na białko, należy przyjmować 1 miarkę (35 g) między posiłkami 1-3 razy dziennie, rozcieńczoną w 200-300 ml zimnej wody lub odtłuszczonego mleka.

W dni treningowe Amix Protein Fusion najlepiej stosować bezpośrednio po treningu (1 miarka 35g) z wodą. W dni bez treningu można stosować jako dodatek lub zamiennik posiłku z wodą lub mlekiem.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “FUSION Protein Natural 700g, Amix Nutrition [BEZ DODATKÓW]”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *