-7% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 200 PLN!

Oficjalny dystrubutor Amix Nutrition

200,00  brakuje do darmowej wysyłki

Re-Core 500g, Amix MuscleCore® Line

(4 opinie klienta - kliknij aby zobaczyć)

169,00 

Amix MuscleCore Re-Core to idealny preparat potreningowy przyspieszający procesy regeneracji i chroniący masę mięśniową. Zawiera unikalny kompleks postaci peptydów i wolnych minokwasów, izolat białka CFM®, witamin, minerałów i wiele więcej. Potreningówka Re-Core® zawiera ogromną dawkę wysokiej jakości supermikronizowanych błyskawicznych aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) o doskonałym stosunku 8: 1: 1.

Amix Recore korzyści:

 • Zawiera rozkład BCAA 8: 1: 1
 • Zawiera peptydy leucyny i tryptofanu (Pep-Form™)
 • Zawiera izolat białka serwatki z certyfikatem CFM®
 • Niesamowity smak i rozpuszczalność

Wybierz swój ulubiony smak AMIX Re-Core

amix-recore-smaki

amix-recore-smaki

Wyczyść

Sprawdź koszty wysyłki

Udostępnij

Opis

Potreningówka AMIX Re-Core Concentrate

Ciężkie przygotowania do zawodów dają się we znaki? Czy zwyczajnie jesteś zajawionym sportowcem, który nie odpuszcza ani jednego treningu i zawsze daję z siebie 100%? W obu przypadkach przyda Ci się sposób na przyśpieszoną, lepszą regenerację. Do tego zwyczajnie będziesz mógł poprawić swoje wyniki na treningach. W końcu będziesz bardziej wypoczęty a twoje mięśnie odżywione jak nigdy do tej pory. Wszystko to dzięki suplementowi diety, tzw. potreningówce AMIX Re-Core Concentrate z serii MuscleCore® dla najbardziej wymagających.

Unikatowa mieszanka, która zawiera szereg składników aktywnych, podzielonych na kilka grup. Innowacyjny sposób na poprawę regeneracji i wyniesienie swoich treningów na nieosiągalny do tej pory poziom. Suplementy z serii MuscleCore® zostały zaprojektowane z myślą o zawodowych sportowcach, jednak ambitni amatorzy też będą w stanie wykorzystać ich pełny potencjał. Dlatego nie czekaj ani chwili dłużej i zaskocz swoje mięśnie innowacyjną mieszanką aminokwasów i innych składników odżywczych!

 


amix-re-core

amix-re-core

Co zawiera Amix Re-Core?

 

 • Anabolic Amino Fusion

Pierwsza grupa w AMIX Re-Core Concentrate jest połączeniem najpopularniejszych aminokwasów kojarzonych z poprawą regeneracji. BCAA (ang. Branched Chain Amino Acid) to połączenie 3 podstawowych, egzogennych, aminokwasów białkowych – Leucyny, Izoleucyny i Waliny. To połączenie stanowi fundament suplementacji sportowców na całym świecie. W potreningówce AMIX zastosowano aminokwasy BCAA w formie instant. Dzięki temu ich wchłanialność jest błyskawiczna a twoje mięśnie otrzymują swoje paliwo z prędkością światła. W składzie znajdziemy mocne BCAA w proporcji 8:1:1 na korzyść Leucyny. Taki zabieg pozwoli twojemu organizmowi na maksymalne wykorzystanie potencjału najbardziej anabolicznego z aminokwasów.

bcaa 8:1:1

bcaa 8:1:1

Leucyna jest aktywatorem białka znanego jako mTOR, które indukuje syntezę białek mięśni poprzez S6K (enzym kinazy białkowej). Jej duża dawka pozwala maksymalnie stymulować syntezę białek mięśniowych (MPS), która jest konieczna do odbudowy włókien i ich regeneracji. Poza BCAA, Re-Core Concentrate zawiera zmikronizowaną glutaminę w godnej dawce wynoszącej 5g. Glutamina jest aminokwasem, który doskonale wspomaga BCAA w regeneracji mięśni. Dodatkowo Glutamina sprzyja niwelowaniu stanów zapalnych i pomaga zachować szczelność jelit podczas intensywnego wysiłku. Taka mieszanka pozwoli Ci na lepszą regenerację, zapobiega katabolizmowi mięśni i dołoży dodatkowe kilogramy na twoją sztangę.

 

 • Anabolic PeptoBlend Infusion cfm-whey-protein

Kolejny element AMIX Re-Core Concentrate, który skupia się w dużej mierze na aminokwasach. Jednak tym razem substancję dostarczone są pod postacią innowacyjnych peptydów. Anabolic PeptoBlend Infusion zawiera komplet aminokwasów uzyskany z najwyższej jakości izolatu białka serwatkowego CFM®. CFM, czyli mikrofiltracji w przepływie krzyżowym (ang. Cross-Flow Microfiltration), to najbardziej zaawansowany sposób uzyskiwania białka serwatkowego. Produkt przepuszczany jest przez specjalnie zaprojektowane filtry ceramiczne, dzięki czemu jest wolny od chemikaliów i zanieczyszczeń.

pepform logo

pepform logo

Wszystko odbywa się w zimnej temperaturze, co sprzyja zachowaniu odpowiedniej faktury białek. Do tego wszystkiego dołączono peptydy, wspomnianej już Leucyny, i Tryptofanu. PepForm™ to wyizolowane aminokwasy uzyskane z izolatu białka CFM®. Taka forma aminokwasów zdecydowanie zwiększa ich biodostępność i efektywność. Anaboliczne właściwości leucyny już znasz, dlatego skupmy się na nowym elemencie – Tryptofanie. Tryptofan to aminokwas białkowy, którego podaż pozwala wytworzyć serotoninę, czyli hormon szczęścia. Dodatkowo Tryptofan jest też odpowiedzialny za produkcję Melatoniny, hormonu odpowiedzialnego za sen. Jego dodatek pomaga zachować dobre samopoczucie oraz poprawić jakość snu.

 

 • Recovery Catalyst Infusion
  carnosyn beta-alanina

  carnosyn beta-alanina

Mieszankę, która ma na celu jeszcze bardziej wzmocnić twoją regenerację, chodź nie tylko, otwiera Beta-alanina w formie CarnoSyn®. Beta-alanina jest aminokwasem, który nie wchodzi w skład białek. Jednak to nie oznacza, że nie pełni ważnej roli w organizmie. Beta-alanina, wraz z histydyną, jest substancją budującą karnozyne. Jej suplementacja zwiększa jej dostępność w mięśniach. Karnozyna jest niezwykle istotna dla twoich mięśni podczas ciężkiego wysiłku fizycznego o charakterze beztlenowej. Jej wysokie stężenie pozwala regulować pH i spowalniać rozpad glukozy. Dzięki temu twoje mięśnie będą mogły pracować dłużej i wydajniej.

jak-działa-beta-alanina

jak-działa-beta-alanina

Drugim elementem w tej grupie jest Cytrulina. Podstawowy aminokwas będący pochodną ornityny. Cytrulina jest odpowiedzialna za podniesienie stężenia tlenku azotu (NO) we krwi. Takie zjawisko prowadzi do relaksacji naczyń krwionośnych, tym samym normując ciśnienie krwi. Rozszerzenie naczyń krwionośnych powoduje także twoje ulubione uczucie pompy mięśniowej, za które odpowiada większa ilość krwi w mięśniach. Dzięki temu nie dość, że twoja sylwetka lepiej to mięśnie są lepiej odżywione i mogą pracować wydajniej.

 

Dlatego pomimo, że Recovery Catalyst Infusion zwiększa twoją regenerację to również poprawia twój performance. Jednak to nie koniec. Dwa inne elementy również należą do aminokwasów. Pierwszym z nich jest Glicyna, która jest najprostszym ze wszystkich aminokwasów. Jej dodatek pozwala na wydajniejszą pracę mózgu, poprawia jakość snu i wzmaga uczucie skupienia. Ostatnim elementem w tej grupie jest Tyrozyna, która jest prekursorem ważnych neuroprzekaźników. Jej suplementacja zwiększa stężenie adrenaliny, noradrenaliny i dopaminy w organizmie. To przekłada się bezpośrednio na lepszą wydolność psychofizyczną. 

 

Anti-Stresss & Mental Infusion

Regeneracja fizyczna to jedno, jednak bardzo ważna jest również psychika i zdrowie układu nerwowego. Dlatego w znajdziesz połączenie, które doskonale niweluje twój stres.

 • Listę otwiera aminokwas biogenny – tauryna. Jeden z elementów wielu napojów energetycznych i mieszanek przedtreningowych, ma bardzo istotny wpływ na prawidłową pracę układu nerwowego. Dodatkowo zwiększa aktywność neuronów i wspomaga proces trawienia.

 

 • Drugim elementem jest dimetyloglicyna, czyli DMG. Jej działanie opiera się o stymulowanie pracy mózgu i poprawę samopoczucia. Wykazuje pewne działania nootropowe.

 

 • Rhodiola Rosea, czyli ekstrakt uzyskany z Różeńca Górskiego. Drugi, zaraz po żeń-szeniu, adaptogen dostępny na rynku. Rhodiola świetnie niweluje uczucie stresu oraz pozwala na wyciszenie i relaks. Doskonale wpływa na regenerację zarówno pod kątem fizycznym jak i psychicznym.

 

 • DMAE, czyli cholina zawierająca jedną grupę metylową mniej niż forma tradycyjna. Jej działanie opiera się o czyszczenie mózgu z “pigmentu starczego”, dzięki czemu poprawia zdolności poznawcze. Dodatkowo stymuluję wydzielanie acetylocholiny, która doskonale wpływa na zdolności psychofizyczne organizmu.

 

 • Ostatnim elementem jest fosfatydyloseryna, której struktura jest bliźniaczo podobna do tłuszczu znajdującego się w tkance nerwowej. Gromadzi się głównie w mózgu gdzie pozytywnie wpływa na funkcje poznawcze organizmu. Dodatkowo ma bardzo duży wpływ na obniżenie poziomu hormonu stresu – kortyzolu.
amix re-core

amix re-core

Vitamin & Mineral Infusion

W tak kompletnym suplemencie diety nie mogło zabraknąć solidnej dawki mikroelementów i witamin. W Re-Core Concentrate znajdziesz wapń, który jest jednym z podstawowych składników kości i ścian niektórych komórek. Bierze również udział w krzepnięciu krwi, skurczu mięśni, wydzielaniu hormonów oraz pełni ważne funkcję transportowe. Potas jest aktywatorem wielu enzymów a jego niedobór powoduje silne osłabienie wszystkich mięśni. Fosfor jest niezbędnym do życia mikroelementem, który wspomaga przekazywanie związków dostarczających energię, między innymi ATP (adenozynotrifosforan).

Dodatkowo wchodzi w skład kości i kwasów nukleinowych. Sód jest bardzo mocno związany z gospodarką wodną organizmu. Jego niedobór może powodować odwodnienie. Dodatkowo jest konieczny do zachowania zdrowia błon śluzowych oraz uczestniczy w przewodzeniu przez neurony impulsów nerwowych. Witamina C, kwas askorbinowy, jest powszechnie stosowaną witaminą, która rozpuszcza się w wodzie. Jest bardzo silnym przeciwutleniaczem a jej suplementacja może skrócić czas przeziębienia. Witamina B6 to połączenie 6 organicznych związków chemicznych, które wpływają na pracę układu nerwowego i metabolizm energetyczny. Dodatkowo bierze udział w produkcji wielu enzymów, hormonów, hemoglobiny, prostaglandyn i pozytywnie wpływa na ciśnienie krwi.

 

źródła:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21297567

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9124069

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26989667

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21067832

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19935102

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11081987

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15146330

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/2736402

 

opis autorski amix nutrition

Dodatkowe informacje

Waga0.5 kg
Smak

Owocowy Punch, Lemon-Lime

Skład

Średnie wartości odżywcze

Zalecana dzienna porcja: 1 miarka (24,5 g)

Ilość porcji w opakowaniu: 22
Ilość na partię:
Kalorie: 93,1 Kalorii z tłuszczu:  8,8
% DV *
Białko
16 g
32%
Węglowodany
4 g
1,6%
   w tym cukry
<1 g
Tłuszcze
<1 g
1,5%
Anaboliczny wlew aminokwasowy
10 000 mg
**
   Mikronizowana L-glutamina
5000 mg
   Instancjonowana L-Leucyna
4000 mg
   Instancjonowana L-izoleucyna
500 mg
   Utworzono instancję L-Valin
500 mg
Anaboliczny wlew PeptoBlend
5000 mg
**
   Izolat białka serwatkowego CFM® (z mleka)
4000 mg
   PepForm ™ Peptydy leucynowe (peptydy z izolatu białka serwatkowego bogate w L-leucynę)
500 mg
   PepForm ™ Peptyd tryptofanowy (peptydy z izolatu białka serwatkowego bogate w L-tryptofan)
500 mg
Infuzja katalizatora odzyskiwania
5 500 mg
**
   Beta-Alanina (CarnoSyn®)
2000 mg
   Jabłczan L-Cytruliny
2000 mg
   L-glicyna
1000 mg
   Tyrozyna
500 mg
Infuzja antystresowa i psychiczna
2,155 mg

Składniki (w 24,5 g) (smak cytrynowo-limonowy): L-Glutamina 5000 mg, L-Leucyna 4000 mg, izolat białka serwatki CFM® / mleko / 4000 mg, Beta-Alanina / CarnoSyn® / 2000 mg, L Jabłczan cytruliny 2000 mg, L-glicyna 1000 mg, tauryna 1000 mg, dimetyloglicyna 500 mg, L-izoleucyna 500 mg, L-walina 500 mg, hydrolizat serwatki PepForm ™ głównie peptydy leucynowe / z mleka / 500 mg, serwatka PepForm ™ hydrolizat z przewagą peptydów tryptofanu / z mleka/ 500 mg, tyrozyna 500 mg, kwas askorbinowy (witamina C 500 mg – 625% *), fosforan wapnia, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy; fosforan sodu, fosforan potasu (fosfor 190 mg – 27% *), regulator kwasowości: kwas jabłkowy i węglan sodu; Rhodiola Rosea 100 mg, barwnik: kurkumina; Dwuwinian DMAE 50 mg (18,5 mg czysty DMAE), aromat, substancje słodzące: sukraloza, acesulfam-K; środek przeciwzbrylający: krzemionka; fosfatydyloseryna 5 mg, pirydoksyna HCL (witamina B6 5 mg – 357% *),

RHP – dzienne zapotrzebowanie

Dawkowanie

Zalecane dawkowanie: Dzienna dawka wynosi 24,5 g. Zmieszaj 1 miarkę (24,5 g) z 200 do 300 ml wody i pij natychmiast po wysiłku fizycznym.

4 opinie dla Re-Core 500g, Amix MuscleCore® Line

 1. Norbert

  Trenuje mma 3 razy w tygodniu i 4 razy na silowni + basen. Re-core pozwala mi wstac jak nowo narodzony kazdego dnia. Z calym sumieniem polecam.5gwiazdek.

 2. to zdecydowania idealny preparat po treningowy. Skład nieziemski.

 3. Olszakumpel

  Beta, jabłczan cytruliny, bcaa i glutamina oraz tryptofan. Czy czegoś potrzeba więcej do regeneracj ii szczęscia:)?

 4. Patrio

  Przed okresem startowym, korzystam z produktów Amixa – w tym z Re-cora. Produkt spradzwa się przy cięzkich interwałach tj. runarmagedon. Dzięki niemu skończyłem spartana jako jeden z nielicznym w mojej grupie wiekowej. Zdecydowanie polecam dla wszelkiej maści biegaczy, szczególnie jeśli chcecie wskoczyć na wysoki poziom. Pozdrawiam

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *