-7% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 200 PLN!

Oficjalny dystrubutor Amix Nutrition

200,00  brakuje do darmowej wysyłki

Whey Pure FUSION Protein 20x 30g – saszetka, Amix Nutrition

109,99 

Odżywka białkowa Whey Pure FUSION  Amix Nutrition to produkt zamknięty w wygodnej, jednorazowej porcji  – tak abyś zawsze mógł mieć go ze sobą! W preparacie znajdziemy dwa rodzaje białek: izolat CFMkoncentrat serwatki.  Dzięki wysokiej zawartości, pełnowartościowych protein Whey Fusion  świetnei nadaję się do budowy masy mięsniowej, oraz podczas diet odchudzających.

Każda poracja jest wyjątkowo bogata w aminowkasy BCAA i L-Glutaminę, zawiera niewielką ilość węglowodanów, cukrów i tłuszczy – jest nieskokaloryczna.

Amix Whey FUSION charakterystyka:

 • dostarcza doskonale przyswajalnego biaka
 • niska zawartość cukru, węglowodanów i tłusczy
 • chroni przed katabolizmem, oraz nasila procesy anaboliczne
 • wysoka zawartość BCAA i Glutaminy, dzięki zawartości Izolatu białka serwatki z certyfikatem CFM (mikrofiltracja krzyżowa)
 • uniwersalne działanie
 • W ZESTAWIE TANIEJ

 

Wyczyść

Sprawdź koszty wysyłki

Udostępnij

Opis

whey pure fusion amix

whey pure fusion amix

Amix Whey FUSION w wygodnej saszetce

Nazwa Amix Whey Pure FUSION Protein może sugerować, że białko zawarte w produkcie nie pochodzi z jednego źródła. Fusion jest mieszanką uzyskanego na zimno koncentratu białka serwatkowego i certyfikowanego CFM® produkowanego przez Glanbia®. Jest to ogromna firma z siedzibą w Irlandii. Potentat na skalę światową sprzedający swoje produkty w ponad 130 różnych krajach na całym globie. Posiadacz oryginalnego patentu na białko uzyskiwane poprzez mikrofiltrację w przepływie krzyżowym – CFM®. Zapewnia to doskonała jakość białka serwatkowego, produkt jest wolny od zanieczyszczeń chemicznych. Amix Whey Pure FUSION Protein to odżywka cechująca się doskonałym smakiem, dostępne jest aż 15 wariantów, i wysoką zawartością białka w suchej masie. Zawiera 75% czystego białka serwatkowego, wartość poparta badaniami. 

oryginalne białko cfm


 

Odżywka białkowa dla każdego

Odżywki białkowe to najpopularniejsza grupa suplementów diety. Stosowane przez sportowców jak i osoby nietrenujące. Popularne białko staje się powoli normalnym produktem spożywczym, zresztą coraz częściej możemy spotkać się z odżywką na półkach popularnych dyskontów. Odżywki białkowe znajdują zastosowanie zarówno w medycynie, świetnie sprawdzają się w przypadku osób starszych czy podczas rekonwalescencji, i sporcie. Aminokwasy, które dostarcza odżywka są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Z racji rozwoju rynku powstają również nowe technologię i rozwiązanie produkcyjne. Coraz to nowsze i bardziej dopracowane aromaty. Jednak popularyzacja tego typu produktów niesie za sobą szereg konsekwencji. Wiele odżywek, które możemy znaleźć na sklepowych półkach są wątpliwej jakości. Dlatego warto zadbać o odpowiednią jakość swojego produktu i sprawdzonego producenta jakim jest Amix™ Nutrition. Jeśli zależy Ci na doskonałym smaku pełnowartościowego białka serwatkowego wybierz Amix Whey Pure FUSION Protein.

Zobacz najnowsze technologie w fabryce Amix Nutrition i wybierz jakość.

Odżywka białko – zastosowanie

Białko jest jednym z trzech podstawowych makroskładników, można śmiało powiedzieć, że jest wręcz najważniejsze. Bardzo ważne jest dostarczanie pełnowartościwoego białk, możliwe jest to dzięki wykorzystaniu Amix Whey Pure FUSION Protein. Białka to wielkocząsteczkowe biopolimery, które zbudowane są z reszt aminokwasów połączonych wiązaniami peptydowymi. Białka występują we wszystkich żywych organizmach, syntezowane są za pomocą organelli komórkowych, zwanych rybosomami. Nie sposób wymienić wszystkie funkcję, jakie pełnią białka w organizmie człowieka. Odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie mięśni, są również budulcem tkanek, transporterem składników odżywczych czy buforem wielu procesów.

Aminogram w odżywkach białkowych

Jednak żeby dostarczyć pełnowartościowe białko musimy zadbać o jego odpowiedni aminogram. Amix Whey Pure FUSION Protein to doskonały przykład perfekcyjnego źródła białka. Mówiąc o pełnym aminogramie mamy na myśli komplet aminokwasów białkowych, zwanych też α-aminokwasami. Są to wszystkie niezbędne aminokwasy, które musimy regularnie dostarczać do naszego organizmu. Niektóre możemy wytwarzać samodzielnie (aminokwasy endogenne). Nie jest to jednak możliwe bez dostarczenia pozostałych aminokwasów, które często określane są jako EAA (Essential Amino Acids). Są to aminokwasy egzogenne, których nasz organizm nie może produkować samodzielnie. Wszystkie aminokwasy EAA zawarte są w Amix Whey Pure FUSION Protein. Co więcej, omawiana odżywka białkowa zawiera bardzo wysokie stężenia podstawowych aminokwasów oraz  wysoka zawartość BCAA i Glutaminy.


Słodziki w odżywkach białkowych

Substancja słodząca zastosowana w Amix Whey Pure FUSION Protein to SPLENDA. Jest to doskonały i bezpieczny słodzik, który jest bardzo powszechnie stosowany w produktach spożywczych. Splenda jest pochodną sukralozy, nie dostarcza kalorii do organizmu. W przeciwieństwie do większości tego typu substancji, Splenda nie zostawia nieprzyjemnego gorzkiego posmaku (jak w przypadku stewii, czy ksylitolu) oraz nie podnosi poziomu glukozy we krwi.

słodziki-poziom-glukozy

słodziki-poziom-glukozy

Ostatnim elementem perfekcyjnej odżywki białkowej Amix jest DigeZyme. Jest to mieszanka enzymów trawiennych opracowana i opatentowana przez Amerykańską Sabinsa Corporation. Założona w 1988 roku firma zajmuje się produkcją i dystrybucją suplementów diety. Enzymy zawarte w DigeZyme® pomagają w rozkładaniu makrocząsteczek na mniejsze elementy, między innymi aminokwasów. Ułatwia to wykorzystanie wszystkich składników odżywczych przez organizm.

DIGEZYME SKŁADA SIĘ Z 5 ENZYMÓW TRAWIENIA

digezyme enzymy trawienne

digezyme enzymy trawienne

 • Amylaza: enzym trawienny którego funkcją jest zerwanie wiązań skrobi i innych polisacharydów, co powoduje wchłanianie glukozy. Jest to enzym trawienny, który pomaga trawić węglowodany.

 

 • Celulaza: Pomaga zerwać wiązania celulozowe, włókno roślinne, powodując glukozę i umożliwiając

 

 • Lipaza: enzym uzyskany w drodze fermentacji Rhizopus oryzae, który rozrywa wiązania między tłuszczami, głównie trójglicerydami, aż do uzyskania glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych, które później zostaną wchłonięte. Pomaga trawić tłuszcze

 

 • Proteaza: enzym uzyskany w drodze fermentacji Spergillus oryzae, którego funkcją jest zerwanie wiązań między aminokwasami, aż do uzyskania wolnych wchłanialnych aminokwasów. Pomaga trawić białko.

 

 • Laktoza: enzymy trawienne który rozrywa wiązania laktozy (cukru mlecznego) w celu uzyskania glukozy i galaktozy. Pomaga trawić laktozę.
jak działają enzymy trawienne

jak działają enzymy trawienne

doradca-suplementacji

opis autorski amix nutrition

Dodatkowe informacje

Waga0.030 kg
Smak

Banan, Ciastko z kremem, Czekolada, Czekolada kokos, Kawa mocna-czekolada, Melon-jogurt, Owoce leśne, Pinacolada, Pistacja, Podwójna biała czekolada, Truskawka, Wanilia

Skład

Średnie wartości odżywcze 100g35g (w partii)
Wartość energetyczna373,5 kcal / 1581 kJ 130 kcal / 554 kJ
Tłuszcze4,7 g1,65 g
z czego nasycone<2,5 g<1 g
Węglowodany7,8 g2,7 g
z czego cukry3,4 g1,2 g
Białko75 g26,25 g
Sól1,3 g<0,35 g
DigeZyme®150 mg52,5 mg

 

Typowy profil aminokwasowy w 100 g białka
Alanina4,805 mgMetionina *2300 mg
Arginina2500 mgFenyloalanina *2 900 mg
Kwas L-asparaginowy11 800 mgProlina6510 mg
Cysteina / cystyna2,205 mgSerine4,305 mg
Glutamina **19 695 mgTreonina *7800 mg
Glicyna1900 mgTryptofan *1700 mg
Histydyna1,605 mgTyrozyna2,505 mg
Isoleucyna * †6,205 mgValine * †5,305 mg
Leucine * †10,010 mgLizyna *8800 mg
* Niezbędne aminokwasy † Aminokwasy

** Wartości glutaminy oparte na zawartości kwasu glutaminowego

 

Składniki (waniliowy): ultrafiltrowany koncentrat białka serwatkowego (z mleka) ,  izolat białka serwatkowego CFM z frakcjami białkowymi (z mleka), maltodekstryna, stabilizatory: hydrolizat kolagenu, ksantan i guma guar; Emulgator:  sojowy  lecytyna; Aromat wieloenzymatycznych kompleks Digezyme ®  (amylaza, celulaza, laktazy, lipazy, proteazy obojętnej bakterii), substancje słodzące: sukraloza (Splenda ® ) i acesulfam K.

Składniki (smak czekoladowy, kremowe ciasteczko, podwójna biała czekolada, moca-czekolada, czekolada-kokos, orzech-czekolada-karmel): ultrafiltrowany  koncentrat białka serwatki (z mleka) ,  izolat białka serwatki CFM z frakcjami białka (z mleka) ) , maltodekstryna, proszek kakaowy, stabilizatory: hydrolizat kolagenu, ksantan i guma guar; Emulgator:  sojowy  lecytyna; Aromat wieloenzymatycznych kompleks Digezyme ®  (amylaza, celulaza, laktazy, lipazy, proteazy obojętnej bakterii), substancje słodzące: sukraloza (Splenda ® ) i acesulfam K.

Składniki (smak bananowy):  ultrafiltrowany  koncentrat białka serwatkowego (z mleka) ,  izolat białka serwatkowego CFM z frakcjami białkowymi (z mleka) , maltodekstryna, stabilizatory: hydrolizat kolagenu, ksantan i guma guar; Emulgator:  sojowy  lecytyna; barwnik: kurkumina; Aromat wieloenzymatycznych kompleks Digezyme ®  (amylaza, celulaza, laktazy, lipazy, proteazy obojętnej bakterii), substancje słodzące: sukraloza (Splenda ®) i acesulfam K.

Składniki (dzikie jagody, smak truskawkowy):  ultrafiltrowany  koncentrat białka serwatkowego (z mleka) ,  izolat białka serwatkowego CFM z frakcjami białkowymi (z mleka) , maltodekstryna, stabilizatory: hydrolizat kolagenu, ksantan i guma guar; Emulgator:  sojowy  lecytyna; barwienie: ekstrakt z buraków; Aromat wieloenzymatycznych kompleks Digezyme ®  (amylaza, celulaza, laktazy, lipazy, proteazy obojętnej bakterii), substancje słodzące: sukraloza (Splenda ® ) i acesulfam K.

Składniki (smak piñacoláda):  ultrafiltrowany   koncentrat białka serwatki (z mleka) ,  izolat białka serwatki CFM z frakcjami białkowymi (z mleka) , maltodekstryna, stabilizatory: hydrolizat kolagenu, ksantan i guma guar; Emulgator:  sojowy  lecytyna; barwienie: ekstrakt z czerwonych buraków i kurkumina; Aromat wieloenzymatycznych kompleks Digezyme ®  (amylaza, celulaza, laktazy, lipazy, proteazy obojętnej bakterii), substancje słodzące: sukraloza (Splenda ® ) i acesulfam K.

Składniki (melonowo-jogurtowy, jabłko z cynamonem, pistacje):  ultrafiltrowany   koncentrat białka serwatkowego (z mleka) ,  izolat białka serwatkowego CFM z frakcjami białkowymi (z mleka) , maltodekstryna, stabilizatory: hydrolizat kolagenu, ksantan i guma guar; Emulgator:  sojowy lecytyna; barwnik: kompleksy miedziowe chlorofilów i chlorofilin; Aromat wieloenzymatycznych kompleks Digezyme ®  (amylaza, celulaza, laktazy, lipazy, proteazy obojętnej bakterii), substancje słodzące: sukraloza (Splenda ® ) i acesulfam K.

Dawkowanie

Zalecane dawkowanie: W zależności od dziennego zapotrzebowania na białko, należy przyjmować 1 miarkę (35 g) między posiłkami 1-3 razy dziennie, rozcieńczoną w 200-300 ml zimnej wody lub odtłuszczonego mleka.

W dni treningowe Amix Protein Fusion najlepiej stosować bezpośrednio po treningu (1 miarka 35g) z wodą. W dni bez treningu można stosować jako dodatek lub zamiennik posiłku z wodą lub mlekiem.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Whey Pure FUSION Protein 20x 30g – saszetka, Amix Nutrition”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *